Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhísí Léiriúcháin Closamhairc
Uimhir thagartha: CFT/19/ETF/0020
II.1.2)Príomhchód CPV32354500 Video films
II.1.4)Cur síos achomair:
Seoltar an glao ar thairiscintí seo d'fhonn creatchonradh a dhéanamh le haghaidh seirbhísí táirgthe físeáin chun freastal ar riachtanas ETF sna 4 bliana amach romhainn d’ábhar closamhairc a tháirgtear go caighdeán gairmiúil a chuidíonn le teachtaireachtaí lárnacha ETF a chur in iúl do lucht féachana éagsúil. San áireamh leis sin tá léiriú clár faisnéise gairid maidir le gníomhaíochtaí ETF, beochana mínitheacha, agallaimh agus tuarascálacha ó imeachtaí ETF. Is ionann é sin agus thart ar 2 000 lá oibre, lena n-áirítear taifeadadh físeáin, eagarthóireacht, taisteal agus bainistíocht tionscadail.
Iarrfar na seirbhísí ar thascanna in Torino agus sa cheantar máguaird agus tascanna i mBallstáit AE agus i dtíortha comhpháirtíochta ETF.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3).
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Audiovisual Production Services
Reference number: CFT/19/ETF/0020
II.1.2)Main CPV code32354500 Video films
II.1.4)Short description:
This call for tender is launched with a view to concluding a framework contract for video production services to meet the ETF’s need over the next 4 years for audio-visual content produced to a professional standard that helps to convey the ETF’s core messages to different audiences. This includes the production of short documentaries on ETF activities, explanatory animations, interviews and reports from ETF events. This represents approximately 2 000 working days, including video recording, editing, travel and project management.
The services will be requested for assignments in and around Turin and assignments in EU Member States and ETF partner countries.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
See internet address provided in Section I.3).