Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Audit a poradenství v oblasti udržitelného stravování
Spisové číslo: CdR/DL/66/2019
II.1.2)Hlavní kód CPV71317210 Poradenství v oblasti bezpečnosti a zdraví
II.1.4)Stručný popis:
Výbor regionů (dále jen „veřejný zadavatel“) plánuje zadat veřejnou zakázku s cílem uzavřít rámcovou smlouvu, jejímž předmětem je audit a poradenské služby za účelem zajištění řádného plnění udržitelné služby společného stravování podle současných technických specifikací smlouvy č. CDR/DL/35/2019 „Koncese na služby a poskytování pomocných služeb v oblasti udržitelného společného stravování v budovách Evropského hospodářského a sociálního výboru a Evropského výboru regionů v Bruselu “, jakož i veškerých norem platných v oblasti stravování.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 348 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79415000 Poradenství v oblasti řízení výroby
71610000 Testování a analýza složení a čistoty
71620000 Analytické služby
55321000 Příprava jídel
55322000 Vaření jídel
55330000 Provozování jídelen
55500000 Služby závodních jídelen a zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
55511000 Provozování závodních jídelen a jiných jídelen pro vyhrazené zákazníky
55512000 Správa závodních jídelen
55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
II.2.4)Popis zakázky:
1) provádění ověřovacích a kontrolních úkonů u technických specifikací zakázky č. CDR/DL/35/2019 „Koncese na služby a poskytování služeb spojených s udržitelným společným stravováním v budovách Evropského hospodářského a sociálního výboru v Bruselu a Evropského výboru regionů v Bruselu“,
2) poradenství a pomoc v souvislosti s udržitelným společným stravováním.
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Kestäviä ateriapalveluita koskeva tarkastus ja neuvonta
Viitenumero: CdR/DL/66/2019
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi71317210 Terveys- ja turvallisuuskysymyksiä koskevat konsulttipalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Euroopan alueiden komitea (jäljempänä ’hankintaviranomainen’) aikoo käynnistää julkisen hankintamenettelyn solmiakseen puitesopimuksen, jonka tavoitteena on hankkia tarkastus- ja neuvontapalveluita, jotta voitaisiin varmistua nykyisten kestävien joukkoateriointipalveluiden asianmukaisesta toteutumisesta sopimuksen CDR/DL/35/2019 ”Kestävän kehityksen mukaisia ateriapalveluja koskeva käyttöoikeussopimus ja oheispalvelut Euroopan alueiden komitean ja Euroopan talous- ja sosiaalikomitean rakennuksissa Brysselissä” teknisten eritelmien sekä kaikkien ateriointipalveluihin sovellettavien normien mukaisesti.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 348 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)79415000 Tuotantojohdon konsulttipalvelut
71610000 Koostumuksen ja puhtauden testaus- ja analysointipalvelut
71620000 Analysointipalvelut
55321000 Aterioiden valmistuspalvelut
55322000 Kokkipalvelut
55330000 Kahvilapalvelut
55500000 Ruokala- ja ateriapalvelut
55511000 Henkilöstöruokaloiden ja muiden rajoitetulle asiakaskunnalle tarkoitettujen kahviloiden palvelut
55512000 Ruokalanhoito
55520000 Ateriapalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
1) sopimuksen CDR/DL/35/2019 ”Kestävän kehityksen mukaisia ateriapalveluja koskeva käyttöoikeussopimus ja oheispalvelut Euroopan alueiden komitean ja Euroopan talous- ja sosiaalikomitean rakennuksissa Brysselissä” teknisten eritelmien tarkistus- ja valvontatoimien suorittaminen,
2) kestäviä joukkoateriapalveluita koskeva neuvonta ja tuki.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Auditas ir konsultavimas tvaraus maitinimo srityje
Nuorodos numeris: CdR/DL/66/2019
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71317210 Sveikatos priežiūros ir saugos konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Regionų komitetas (toliau – Perkančioji organizacija) ketina sudaryti viešojo pirkimo sutartį, siekdamas sudaryti preliminariąją sutartį, kurios objektas yra audito ir konsultavimo paslaugos, siekiant užtikrinti tinkamą esamų viešojo maitinimo paslaugų tvarų vykdymą, atsižvelgiant į sutarties Nr. CDR/DL/35/2019 „Paslaugų koncesija ir papildomos paslaugos teikiant tvarų visuomeninį maitinimą Europos ekonominių ir socialinių reikalų komiteto bei Europos Sąjungos regionų komiteto pastatuose Briuselyje“ technines specifikacijas, taip pat visus standartus, taikomus viešojo maitinimo srityje.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 348 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79415000 Gamybos valdymo konsultacinės paslaugos
71610000 Sudėties ir švarumo tikrinimo bei analizės paslaugos
71620000 Analizės paslaugos
55321000 Maisto ruošimo paslaugos
55322000 Maisto gaminimo paslaugos
55330000 Užkandinių paslaugos
55500000 Valgyklų ir pagaminto valgio tiekimo paslaugos
55511000 Valgyklų ir kitų ribotos klientūros užkandinių paslaugos
55512000 Valgyklų valdymo paslaugos
55520000 Pagaminto valgio tiekimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1) atlikti sutarties Nr. CDR/DL/35/2019 „Paslaugų koncesija ir papildomos paslaugos teikiant tvarų visuomeninį maitinimą Europos ekonominių ir socialinių reikalų komiteto bei Europos Sąjungos regionų komiteto pastatuose Briuselyje“ techninių specifikacijų tikrinimo ir kontrolės operacijas;
2) konsultacijos ir pagalba tvaraus visuomeninio maitinimo srityje.