Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
AO 06D10/2019/M008 – R daļa – Arhitektūras, civilinženierijas un tehniskās inženierijas pētījumu birojs
Atsauces numurs: 06D10/2019/M008
II.1.2)Galvenās CPV kods71310000 Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līgums ietver projektu pārvaldības (arhitektūra, civilinženierija un tehniskā inženierija) daļas, lai nodrošinātu izpildes pētījumus un būvniecības darbu operatīvo darbību Eiropas Parlamentā Luksemburgā.
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)71311000 Inženiertehnisko darbu konsultatīvie pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Nodrošināt izpildes pētījumus un būvniecības darbu operatīvo darbību Eiropas Parlamentā Luksemburgā.