II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Tukuma novada pagastu pārvalžu un Kandavas pilsētas ceļu un ielu uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Atsauces numurs: TNP 2022/92
II.1.2)Galvenās CPV kods90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Tukuma novada pagastu pārvalžu un Kandavas pilsētas ceļu un ielu uzturēšanas darbi ziemas sezonā saskaņā ar tehniskajām specifikācijām
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 385 600.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 36
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Džūkstes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Džūkstes)
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Džūkstes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Lancenieki)
Daļas numurs: 2
Džūkstes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Pienava)
Daļas numurs: 3
Slampes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Spirgus)
Daļas numurs: 4
Slampes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Vīksele)
Daļas numurs: 5
Slampes pagasta ceļu uzturēšanas darbi zie-36.mas sezonā (Ozolnieki)
Daļas numurs: 6
Slampes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Slampe)
Daļas numurs: 7
Jaunsātu pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Daļas numurs: 8
Pūres pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Labā puse)
Daļas numurs: 9
Pūres pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Kreisā puse)
Daļas numurs: 10
Tumes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Daļas numurs: 11
Degoles pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Daļas numurs: 12
Irlava pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Irlava)
Daļas numurs: 13
Irlava pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Sāti)
Daļas numurs: 14
Irlavas pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Vaski)
Daļas numurs: 15
Lestenes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Lestene)
Daļas numurs: 16
Sēmes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Sēme, Birztala, Plieņi)
Daļas numurs: 17
Sēmes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Kaive, Cerība)
Daļas numurs: 18
Sēmes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Rideļi, Brizule)
Daļas numurs: 19
Zentenes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Dzirciems, Zentene, Rindzele, Jaunpļavas)
Daļas numurs: 20
Engures pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Engure - Abragciems - Bērzciems)
Daļas numurs: 21
Engures pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Ķesterciems - Engure)
Daļas numurs: 22
Engures pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Plienciems – Apšuciems - Klapkalnciems)
Daļas numurs: 23
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (1. maršruts)
Daļas numurs: 24
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (2. maršruts)
Daļas numurs: 25
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (3. maršruts)
Daļas numurs: 26
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (4. maršruts)
Daļas numurs: 27
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (5. maršruts)
Daļas numurs: 28
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (6. maršruts)
Daļas numurs: 29
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (7. maršruts)
Daļas numurs: 30
Kandavas pilsētas un Kandavas pagasta ielu un ceļu uzturēšanas darbi
Daļas numurs: 31
Matkules pagasta ceļu uzturēšanas darbi
Daļas numurs: 32
Cēres pagasta ceļu uzturēšanas darbi
Daļas numurs: 33
Zantes pagasta ceļu uzturēšanas darbi
Daļas numurs: 34
Vānes pagasta ceļu uzturēšanas darbi
Daļas numurs: 35
Zemītes pagasta ceļu uzturēšanas darbi
Daļas numurs: 36