Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Új országos közforgalmú kikötő kiépítése Mohácson
Hivatkozási szám: EKR001006672019
II.1.2)Fő CPV-kód45241000 Kikötőépítés
II.1.4)Rövid meghatározás:
VI. szakasz: Kiegészítő információk