Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Πρόσκληση υποβολής εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάθεση σύμβασης Σ.Δ.Ι.Τ., για την εκτέλεση του έργου: «Μελέτη, κατασκευή, χρηματοδότηση, λειτουργία και συντήρηση Φοιτητικών Εστιών του Πανεπιστημίου Κρήτης».
II.1.2)Main CPV code45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
Eκτέλεση του έργου «Μελέτη, κατασκευή, χρηματοδότηση, λειτουργία και συντήρηση Φοιτητικών Εστιών του Πανεπιστημίου Κρήτης, με Σ.Δ.Ι.Τ.».