We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 612130-2021
Česko-Hradec Králové: Služby v oblasti lesnictví
2021/S 232-612130
Oznámení o změně
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Provádění lesnických činností s prodejem dříví "při pni" - rok 2019+
Spisové číslo: 099/2018/161
II.1.2)Hlavní kód CPV
77200000 Služby v oblasti lesnictví
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Cvikov, kód části VZ239006
Část č.: 47
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
77210000 Služby v oblasti těžby dřeva
77211500 Péče o lesní porost
77231600 Zalesňování
II.2.4)Popis výběrového řízení v době zadání zakázky:
Předmětem plnění této částí veřejné zakázky je řádné poskytování služeb spočívajících v činnostech souvisejících zejména s hospodařením v lesích ve smyslu ustanovení § 2 písm. d) zákona o lesích (dále jen „lesnické činnosti“) v rámci vymezené smluvní územní jednotky (SÚJ). Lesnické činnosti zahrnují a) pěstební činnosti, vč. dodávek sadebního materiálu; b) těžební činnosti, jakož i poskytování dalších souvisejících služeb a dodávek. Blíže viz ZD.