Services - 612147-2021
Polska-Krosno: Usługi odśnieżania
2021/S 232-612147
Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zimowe Utrzymanie dróg powiatowych w sezonie 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023 zlokalizowanych na terenie powiatu krośnieńskiego
Numer referencyjny: ADT.261.2.9.2020
II.1.2)Główny kod CPV
90620000 Usługi odśnieżania
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Rejon Miejsce Piastowe 2
Część nr: 5
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
Lp., nr drogi, przebieg drogi do zimowego utrzymania – dł. drogi [km]:
1. dojazd z placu załadunkowego do m. Rogi – 6,400 km;
2. P1976R Krosno–Rogi–Iwonicz (od gr. m. Krosno do skrz. Z DK nr 19) – 6,006 km;
3. P1975R Miejsce Piastowe – Wrocanka Górna – 6,494 km;
4. P2003R Równe – Równe Kopalnia – 1,575 km;
5. P1959R Szczepańcowa–Głowienka (do skrz. z ul. Lotników) – 2,268 km;
6. zjazd na plac składowy – 6,400 km.
Razem [km] 29,143 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 264 godz.