Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa i montaż gruntowych pomp ciepła wraz z wykonaniem dokumentacji technicznej i geologicznej na terenie gminy Kleszczewo oraz gminy Krzykosy
Numer referencyjny: ZP.271.20.2020
II.1.2)Główny kod CPV42511110 Pompy grzewcze
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomieniu 50 instalacji z geotermalną gruntową pompą ciepła z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych wraz z wykonaniem dokumentacji geologicznej, technicznej oraz bilansu zapotrzebowania energetycznego poszczególnych instalacji, w ramach projektu pn.: „Wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych na terenie gminy Kleszczewo oraz Krzykosy” na nieruchomościach prywatnych mieszkańców gmin partnerskich, tj.: gminy Kleszczewo i gminy Krzykosy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się programie funkcjonalno-użytkowym wraz z załącznikami (uwaga – załącznik nr 3 do PFU został zaktualizowany) stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ oraz w informacji uzupełniającej stanowiącej załącznik nr 4 do SIWZ.