Italija-Parma: Izvedba delovnega toka več „omik“ in med vrstami za izpeljavo človeških referenčnih točk in orientacijskih vrednosti, ki temeljijo na zdravju (HBGV), iz kvantitativnih podatkov in vitro
2023/S 022-061230
Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izvedba delovnega toka več „omik“ in med vrstami za izpeljavo človeških referenčnih točk in orientacijskih vrednosti, ki temeljijo na zdravju (HBGV), iz kvantitativnih podatkov in vitro
Referenčna številka dokumenta: OC/EFSA/IDATA/2022/01
II.1.2)Glavna koda CPV73000000 Storitve na področju raziskav in razvoja ter s tem povezane svetovalne storitve
II.1.4)Kratek opis:
Glavni cilj projekta je opredeliti, potrditi in uporabiti standardizirani delovni tok (eksperimentalni in računalniški) za izpeljavo zanesljivih človeških referenčnih točk in orientacijskih vrednosti, ki temeljijo na zdravju (Health-based Guidance Values – HBGV) z uporabo vrhunskih pristopov in vitro, in sicer platform organov na čipu (organ-on-a-chip – OoC) in končnih točk več „omik“ (transkriptomike, metabolomike, epigenomike).
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Sklop 2 – povzetek kemijske razvrstitve iz obdelanih podatkov s področja ved s pripono „omika“ v primerjalni podatkovni zbirki toksikogenomike (cilj 2)
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV73000000 Storitve na področju raziskav in razvoja ter s tem povezane svetovalne storitve
II.2.4)Opis javnega naročila:
Cilj 2: povzetek kemijske razvrstitve iz obdelanih podatkov s področja ved s pripono „omika“ v primerjalni podatkovni zbirki toksikogenomike.