29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 612319-2020
Węgry-Szeged: Pompy
2020/S 247-612319
Ogłoszenie o modyfikacjach
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Szivattyúk beszerzése
Numer referencyjny: EKR000528942020
II.1.2)Główny kod CPV
42122000 Pompy
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Ivóvíztermelési üzem kútszivattyúi
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
42122130 Pompy wodne
42122400 Pompy wirowe i podnośniki cieczy
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
Adásvételi szerződés keretében összesen 7 darab kútszivattyú cseréje
Ezek a szivattyúk a mélyfúrású kutak vizét emelik ki, és juttatják el a vizet a tisztítási technológia szűrősorára.
Összesen 7 db kútszivattyú
— Qmp=60 m3/h,
— Hmp=22 m,
— 6,5 kW névleges teljesítményű,
— hálózati frekvencia 50 Hz,
— hálózati feszültség 3 x 400 V.
A részletes műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentáció tartalmazza.