Ilmoitus tehdystä sopimuksesta – erityisalat
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/25/EU
I kohta: Hankintayksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
KESKEYTYSILMOITUS: Metsäpirtin kompostointikentän työkonepalvelut 2021 - 2023, TP 74/20
Viitenumero: Dnro: 30/05.050.501.5011/2021
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi77120000 Kompostointipalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Helsingin seudun ympäristöpalvelut -kuntayhtymän ajalla 1.6.2021 – 31.5.2023 hankittavat työkonepalvelut Metsäpirtin kompostointikentällä, osoitteessa Kilpilahdentie 241, 06850 KULLOO.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Helsingin seudun ympäristöpalvelut -kuntayhtymän työkonepalvelut Metsäpirtin kompostointikentällä.