Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“ с 3 обособени позиции:
Обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“;
Обособена позиция № 2 „Доставка на бланки и пощенски пликове за органите на изпълнителната власт и техните администрации “; и
Обособена позиция № 3 „Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др.“
Видовете артикули са подробно описани в образците на Техническо предложение в СЕВОП към всяка обособена позиция. Процедурата за възлагане на обществена поръчка е с цел сключване на рамково споразумение с 3-ма изпълнители за всяка обособена позиция със срок от 24 месеца.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 10 900 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
30194000 Чертожни принадлежности
30195000 Табла
30197000 Дребно офис оборудване
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
22850000 Класьори и аксесоари за тях
30140000 Калкулатори и изчислителни машини, използвани за водене на счетоводство
30237460 Компютърни клавиатури
30234300 Компактдискове (CD)
30237410 Компютърна мишка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособената позиция обхваща доставка на канцеларски материали и различни офис принадлежности за органи на изпълнителната власт. Всички артикули са описани в образец № 2.1. към Техническото предложение по обособена позиция № 1. Към документацията са представени образци на някои от артикулите според изискванията на индивидуалните възложители.
„Доставка на бланки и пощенски пликове за органите на изпълнителната власт и техните администрации“
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199230 Пощенски пликове
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
Обособената позиция обхваща доставка на бланки и пощенски пликове за органи на изпълнителната власт. Всички бланки и пощенски пликове са описани в образец № 2.2. към Техническото предложение по обособена позиция № 2. Към документацията са представени образци на някои от бланките и формулярите според изискванията на индивидуалните възложители.
„Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др.”
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
22993000 Фоточувствителна, термочувствителна или термографична хартия или картон
30199330 Безконечна хартия за компютърни принтери
Обособената позиция обхваща доставка на различни видове хартии, картон, безконечна принтерна хартия, хартиени ролки за печат и др. Всички артикули са описани в образец № 2.3. към Техническото предложение по обособена позиция № 3.