Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Henkilöstön pysäköintialueen esteettömyyden parantaminen unionin tuomioistuimessa
Viitenumero: COJ-PROC-17/005
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi44000000 Rakentamiseen liittyvät rakenteet ja tarvikkeet ja muut tuotteet (sähkölaitteita lukuun ottamatta)
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena on henkilöstön pysäköintialueen esteettömyyden parantaminen unionin tuomioistuimessa – kääntöporttien ja liukuovien asentaminen.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Sopimuksen kohteena on henkilöstön pysäköintialueen esteettömyyden parantaminen unionin tuomioistuimessa – kääntöporttien ja liukuovien asentaminen. Sopimuksen tavoitteena on 3 kääntöportin (kerrokset S2, S3 ja S4), 1 tuulikaapin (S1-kerros) ja 4 liukuoven (kaikki kerrokset) asentaminen.
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Patekimo į darbuotojų automobilių stovėjimo aikštelę Teisingumo Teisme pagerinimas
Nuorodos numeris: COJ-PROC-17/005
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44000000 Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus)
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Patekimo į darbuotojų automobilių stovėjimo aikštelę Teisingumo Teisme pagerinimas – turniketų (kryžminių vartelių) ir stumdomų durų įrengimas.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Patekimo į darbuotojų automobilių stovėjimo aikštelę Teisingumo Teisme pagerinimas – turniketų (kryžminių vartelių) ir stumdomų durų įrengimas. Šios sutarties tikslas – įrengti 3 įėjimo turniketus (S2, S3 ir S4 aukštuose), vieną SAS (apsaugos tambūrą) (S1 aukšte) ir 4 stumdomas duris (kiekviename aukšte).
Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Ir-riżultati tal-proċedura tal-akkwist
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Titjib fl-aċċessibbiltà tal-parkeġġ tal-persunal fil-Qorti tal-Ġustizzja
Numru ta' referenza: COJ-PROC-17/005
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV44000000 Strutturi u materjali tal-kostruzzjoni, prodotti awżiljarji għall-kostruzzjoni (minbarra apparat elettriku)
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Titjib fl-aċċessibbiltà tal-parkeġġ tal-persunal fil-Qorti tal-Ġustizzja — installazzjoni ta' gradi li jduru u bibien tal-ħġieġ li jiżżerżqu.
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Titjib fl-aċċessibbiltà tal-parkeġġ tal-persunal fil-Qorti tal-Ġustizzja — installazzjoni ta' gradi li jduru u bibien tal-ħġieġ li jiżżerżqu. L-għan ta' dan il-kuntratt huwa l-installazzjoni ta' 3 gradi tal-aċċess li jduru (il-livell S2, S3 u S4), ta' SAS (il-livell S1), kif ukoll 4 bibien tal-ħġieġ li jiżżerżqu (f'kull livell).