Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Wdrożenie platformy e-usług zdrowotnych wraz z rozbudową infrastruktury IT” realizowane w ramach projektu: „Rozwój elektronicznych form komunikacji w Zespole Opieki Zdrowotnej w Szczytnie”, współfina
Referenznummer der Bekanntmachung: ZOZ-7/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme - RC03 - RC05
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- Część nr 1 - Zadanie I: Rozbudowa systemu oprogramowania HIS/ERP; wartość szacunkowa: 1 225 000,00 zł;
- Część nr 2 - Zadanie II: Dostawa sprzętu komputerowego; wartość szacunkowa: 140 000,00 zł;
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 319 725.55 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 1 (Zadanie nr 1): Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48620000 Betriebssysteme
48820000 Server
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
72263000 Software-Implementierung
72265000 Software-Konfiguration
80500000 Ausbildung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
4.1. Część 1 (Zadanie nr 1): Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI. Obejmuje:
4.1.1. Modernizację (rozbudowę) systemu oprogramowania medycznego - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w Załączniku nr 5 pkt 6.2;
4.1.2. Modernizację (rozbudowę) systemu oprogramowania administracyjnego - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w Załączniku nr 5 pkt 6.3;
4.1.3. Wdrożenie platformy świadczenia e-usług zdrowotnych - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w Załączniku nr 5 pkt 6.4;
4.1.4. Modernizacja systemu diagnostyki obrazowej - zgodnie z wymaganymi minimalnymi parametrami podanymi w rozdz. 7;
4.1.5. Modernizacja zasobów teleinformatycznych - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w Załączniku nr 5 pkt 8;
4.1.6. Usługi informatyczne - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w Załączniku nr 5 pkt 10:
a) wykonanie analizy przedwdrożeniowej;
b) usługi wdrożeniowe, w tym usługi integracji systemów na poziomie lokalnym oraz dostosowanie do współpracy z systemami zewnętrznymi, w tym Platformą P1;
4.1.7. Usługi gwarancyjne wraz z nadzorem autorskim - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w Załączniku nr 5 rozdz. 12;
4.1.8. Szkolenia personelu szpitala: działu Informatyki oraz pracowników – użytkowników systemu.
Dostawa sprzętu komputerowego
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213000 Personalcomputer
Część 2 (Zadanie nr 2): Dostawa sprzętu komputerowego - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w Załączniku nr 5 pkt 9; SWZ