Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на Национална агенция за приходите с 5 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на НАП, както следва: обособена позиция № 1 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“; обособена позиция № 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“)“; обособена позиция № 3 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“); обособена позиция № 4 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки“; обособена позиция № 5 „Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“, съгл. сключени рамкови споразумения № СПОР-4/18.4.2019 г., № СПОР-6/18.4.2019 г., № СПОР-7/18.4.2019 г., № СПОР-8/18.4.2019 г. и № СПОР-9/18.4.2019 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“ съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-4/18.4.2019 г. Срокът за изпълнение на доставките започва да тече от датата на сключване на договора до изтичане на срока на съответното рамково споразумение (18.4.2021 г.) или до достигане на максимално допустимата стойност на договора по обособената позиция.
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“)
Обособена позиция №: 2
Предметът на поръчката включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“) съгласно сключено Рамково споразумение № СПОР-6/18.4.2019 г. Срокът за изпълнение на доставките започва да тече от датата на сключване на договора до изтичане на срока на съответното рамково споразумение (18.4.2021 г.) или до достигане на максимално допустимата стойност на договора по обособената позиция.
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“)
Обособена позиция №: 3
Предметът на поръчката включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“) съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/18.4.2019 г. Срокът за изпълнение на доставките започва да тече от датата на сключване на договора до изтичане на срока на съответното рамково споразумение (18.4.2021 г.) или до достигане на максимално допустимата стойност на договора по обособената позиция.
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки
Обособена позиция №: 4
Предметът на поръчката включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-8/18.4.2019 г. Срокът за изпълнение на доставките започва да тече от датата на сключване на договора до изтичане на срока на съответното рамково споразумение (18.4.2021 г.) или до достигане на максимално допустимата стойност на договора по обособената позиция.
Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства
Обособена позиция №: 5
Предметът на поръчката включва доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-9/18.4.2019 г. Срокът за изпълнение на доставките започва да тече от датата на сключване на договора до изтичане на срока на съответното рамково споразумение (18.4.2021 г.) или до достигане на максимално допустимата стойност на договора по обособената позиция.