29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
dostawa używanych autobusów miejskich wraz z finansowaniem w formie leasingu
Numer referencyjny: 7/ZPS/PKMS/10/2023
II.1.2)Główny kod CPV
34121400 Autobusy niskopodłogowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wraz z finansowaniem w formie leasingu operacyjnego używanych autobusów miejskich jednej marki i modelu.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z finansowaniem w formie leasingu operacyjnego piętnastu używanych autobusów miejskich:
Minimalne wymagania, jakie muszą spełniać oferowane autobusy:
- rok produkcji – 2017 lub późniejszy
- długość autobusu - od 17,50 m do 18,75 m
- szerokość – od 2,40 m do 2,55 m
- przebieg maksymalnie 430.000 km
- układ drzwi: układ 2-2-2-2, przy co najmniej jednych drzwiach – rampa najazdowa dla wózków inwalidzkich,
- podłoga – niskopodłogowy na całej długości pojazdu
- liczba miejsc:
ogółem – co najmniej 130 miejsc, siedzących – co najmniej 36, 1 miejsce na wózek inwalidzki,
- norma czystości emisji spalin: co najmniej EURO VI
- klimatyzacja przedziału pasażerskiego
- kolorystyka zewnętrzna – kolor żółty RAL 1018
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
66114000 Usługi leasingu finansowego
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostarczone w ramach umowy samochody muszą być w pełni sprawne, wolne od wad fizycznych i prawnych, a także wolne od wad uniemożliwiających ich użycie zgodnie z przeznaczeniem.
Warunki leasingu:
- rodzaj finansowania: leasing operacyjny z możliwością wykupu,
- waluta: PLN,
- okres leasingu: 24 miesiące,
- opłata wstępna: 25% wartości netto przedmiotu umowy + podatek VAT, opłacona w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy leasingowej,
- raty: spłata rat leasingowych w równych ratach miesięcznych,
- koszt wykupu: 20% wartości początkowej netto, po przewidzianym okresie leasingu,
- cenę oferty należy skalkulować w oparciu o oprocentowanie stałe,
- opłata manipulacyjna: 0%
- ubezpieczenia w zakresie OC, AC, NNW od dnia rejestracji pojazdów, na cały okres trwania leasingu, dokona Zamawiający, zgodnie z zakresem wskazanych przez Wykonawcę. Zamawiający informuje, że posiada umowę generalną zawartą z UniQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- koszt przeglądów i napraw – ponosi Zamawiający,
- opłaty i prowizje: wszystkie koszty stałe, do których uiszczenia zobowiązany będzie Wykonawca muszą być wliczone w cenę. Zamawiający nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą leasingu w postaci: opłat manipulacyjnych, administracyjnych itp. Koszty związane z zawarciem umowy leasingu (w tym ewentualne koszty wyceny przedmiotu leasingu) Wykonawca ponosi we własnym zakresie,
- podatek od środków transportu pokrywa Zamawiający,
- koszty pierwszej rejestracji pojazdów pokrywa Wykonawca,
- Zamawiający pokryje koszty związane z czynnościami koniecznymi do załatwienia w wydziale komunikacji po pierwszej rejestracji np. wtórnik dowodu rejestracyjnego, wtórnik zagubionych tablic, zniszczonej nalepki na szybę, wpisanie haka holowniczego itp.
- Zamawiający będzie ponosił koszty okresowych, obowiązkowych badań technicznych oraz koszty związane z udzieleniem odpowiedzi przez Wykonawcę na zapytania Policja, Straży Miejskiej, Inspekcji Transportu Samochodowego itp.
- Zamawiający dopuszcza zabezpieczenie umowy w postaci weksla in blanco,
- raty leasingowe liczone oddzielnie dla każdego z pojazdów. Każdy z samochodów będących przedmiotem zamówienia może być objęty odrębną Umową leasingową.
- Zamawiający ma prawo oznakowania autobusów własnym logo, umieszczenia na nich reklam oraz montażu innego drobnego wyposażenia dodatkowego.
- Zamawiający wyrazi zgodę na efaktury dostarczane na adres email wskazany w umowie leasingu.