Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Energie pre Mesto Dolný Kubín a jeho organizácie na rok 2023
Referenčné číslo: OP222DNK128
II.1.2)Hlavný kód CPV09310000 Elektrická energia
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom verejnej súťaže je dodávka energií pre Mesto Dolný Kubín a jeho organizácie na rok 2023.
Časť zákazky č. 1: Dodávka elektriny
Predmetom je zabezpečenie dodávky elektriny, distribúcie elektriny do odberných miest verejného obstarávateľa a prevzatie zodpovednosti za odchýlku v odberných miestach verejného obstarávateľa voči zúčtovateľovi odchýlok formou Zmluvy o dodávke elektriny.
Časť zákazky č. 2: Dodávka zemného plynu
Predmetom je zabezpečenie dodávky plynu vrátane všetkých súvisiacich služieb (najmä služieb súvisiacich s prepravou, distribúciou a skladovaním plynu) do odberných miest verejného obstarávateľa a prevzatie zodpovednosti za odchýlku v odberných miestach verejného obstarávateľa voči zúčtovateľovi odchýlok formou Zmluvy o dodávke plynu.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 2 505 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV09310000 Elektrická energia
II.2.4)Opis obstarávania:
II.2.2)Dodatočné kódy CPV09123000 Zemný plyn