Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“ за нуждите на Агенция за социално подпомагане
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери за копирни и печатащи устройства с марка HP за нуждите на Агенция за социално подпомагане, както следва:
1. Продуктов № CF280XC — касета с черен тонер, капацитет: за 6 900 страници А4 (LP LaserJet Pro 400 M401 Printer series, HP LaserJet Pro 400 MFP M425 series — 3 800 (три хиляди и осемстотин) индикативни броя.
2. Продуктов № CF283XC — касета с тонер, черен цвят; капацитет за 2 200 страници А4 (HP LaserJet Pro MFP M127fw) — 2 610 (две хиляди шестстотин и десет) индикативни броя.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери за копирни и печатащи устройства с марка HP, както следва:
1. Продуктов № CF280XC — касета с черен тонер, капацитет: за 6 900 страници А4 (LP LaserJet Pro 400 M401 Printer series, HP LaserJet Pro 400 MFP M425 series — 3 800 (три хиляди и осемстотин) броя.
2. Продуктов № CF283XC — касета с тонер, черен цвят; капацитет за 2 200 страници А4 (HP LaserJet Pro MFP M127fw) — 2 610 (две хиляди шестстотин и десет) броя.
Изпълнението на предмета на поръчката се извършва на всеки 3 (три) месеца след отправена писмена заявка от възложителя, съдържаща количеството и вида на тонерите, и мястото на доставка (ЦУ и 28 РДСП) съобразно потребностите. Количествата са индикативни и възложителят не е задължен да ги закупи.