Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 613562-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 248-613562
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на Изпълнителна агенция по горите
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства в 6 обособени позиции.
Процедурата се проведа електронно чрез СЕВОП. Видовете консумативи и модели копирни и печатащи устройства са подробно описани в съответните образци на ценова оферта в СЕВОП на адрес: Https://sevop.minfin.bg/
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на ригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на Изпълнителна агенция по горите
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Рамковите изпълнители ще доставят оригинални консумативи със същите продуктови номера като тези, посочени от възложителя в образеца на ценовата оферта по ОП 2 в СЕВОП за „Брадър“ и „Канон“. Пълен списък се намира в ценовата оферта на https://sevop.minfin.bg. Конкретните количества са определени съгласно чл. 4, ал. 1 от ПМС 385/2015 г. при провеждане на вътрешен конкурентен подбор по чл. 82, ал. 3 от ЗОП.