Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Bevaknings- och säkerhetstjänster
Referensnummer: KSN-2022-02716
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Bevakningstjänster som ronderande och stationär bevakning, larmutryckning, ordningsvakter och personskydd.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: