Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Dienstleistungen - 614285-2019
Submission deadline has been amended by:  111926-2020
Ungarn-Budapest: Planungsleistungen im Bauwesen
2019/S 248-614285
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Keretmegállapodás tervezési munkákra
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001358412019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Keretmegállapodás közúti, vasúti és városi közösségi közlekedési létesítmények építésére irányuló beruházások, jellemzően gyorsforgalmi és/vagy főutak, azok műtárgyai, közösségi közlekedésfejlesztés, illetve az üzemeltetésük ellátását szolgáló telepek (továbbiakban: Közlekedésfejlesztési Projektek) tervezési feladatainak ellátására:
— cca. 24 db tanulmányterv készítése, felülvizsgálata,
— cca. 20 db Előzetes Vizsgálati Dokumentáció (EVD) készítése, engedélyeztetése,
— cca. 23 db Környezeti Hatástanulmány (KHT) készítése, engedélyeztetése,
— cca. 21 db Közúti Biztonsági Hatásvizsgálat (KBHV) készítése.
Nyertes ajánlattevőnek az erőforrásait úgy kell megszerveznie, hogy adott esetben képes legyen egyidejűleg legalább 80 km hosszúságú, gyorsforgalmi és/vagy főútra vonatkozó, a fentiekben felsorolt tervezési feladat megvalósítására.
Az egyes tervezési feladatok részletes ismertetését, a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza.
A tényleges Közlekedésfejlesztési Projekt megnevezése, és annak tervezési feladatai az egyedi szerződésben kerülnek meghatározásra, mind területileg, mind mennyiségileg.
Közösségi közlekedésfejlesztés fogalma alatt AK a következő fogalmat érti valamennyi alkalmassági követelmény vonatkozásában: minden olyan tevékenységet, amely a közösségi közlekedésben (tömegközlekedésben), vagy a közösségi- és az egyéni közlekedés között, egy adott közlekedési alágazaton belüli, vagy különböző közlekedési alágazatok közötti infrastruktúra fejlesztését foglal magában.
Közösségi közlekedéssel kapcsolatos épület fogalma alatt AK a következő fogalmat érti valamennyi alkalmassági követelmény vonatkozásában: minden olyan teljes körű infrastruktúrával ellátott közforgalmú épület, amelyben, közösségi közlekedéssel (tömegközlekedéssel) összefüggően utasforgalom, valamint utaskiszolgálás történik. (pl: közforgalmú autóbusz-, vasútállomás felvételi épülete, országos, vagy nemzetközi személyforgalmat bonyolító reptér utasforgalmi épülete.)