Skelbimas apie projekto konkursą
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
MOKSLO PASKIRTIES PASTATO (7.11), ŽEMYNOS 2C, VILNIUJE ARCHITEKTŪRINIO ATVIRO PROJEKTO KONKURSAS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: