Lieferungen - 614905-2020
Submission deadline has been amended by:  259428-2021
Polen-Bełchatów: Druck- und Grafikausrüstung
2020/S 247-614905
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wraz z utrzymaniem urządzeń wielofunkcyjnych (MFP – Multi-function Printer) dla Spółek GK PGE – (CSW3)
Referenznummer der Bekanntmachung: POST/PGE/PGE/DZ/00091/2020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42962000 Druck- und Grafikausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie wraz z utrzymaniem oraz podłączenie do Centralnego Systemu Wydruku (CSW – zrealizowanego w oparciu o rozwiązania SafeQ w wersji 6 MU 31 firmy YSoft i SiteAudit w wersji 6.8 firmy Netaphor, który PGE Systemy S.A. nabyła na potrzeby GK PGE w postępowaniu publicznym PZW/9/2015) urządzeń wielofunkcyjnych (MFP – Multi-Function Printer) i drukarek dla Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
50313200 Wartung von Fotokopiergeräten
50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
30232110 Laserdrucker
48773000 Softwarepaket mit Druckdienstprogrammen
48773100 Druckerpuffer-Softwarepaket
30121200 Fotokopiergeräte
30216110 Scanner für Computeranwendungen
30233300 Chipkartenleser
30192113 Tonerkassetten
30125120 Toner für Fotokopierer
30124300 Trommeln für Büromaschinen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1.2.1. Dostawę i sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek w modelu własnościowym wraz z niezbędnymi licencjami terminali typu embedded dla systemu SafeQ v6 dla PGE Energia Odnawialna S.A., PGE Systemy S.A., PGE Dystrybucja S.A.; PGE Obrót S.A;
1.2.2. Dostawę i najem urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek wraz z niezbędnymi licencjami terminali typu embedded dla systemu SafeQ v6 dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., PGE Energia Ciepła S.A.;
1.2.3. Świadczenie serwisu dostarczonych urządzeń dla PGE Energia Odnawialna S.A.; PGE Systemy S.A., PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., PGE Dystrybucja S.A., PGE Obrót S.A, PGE Energia Ciepła S.A. oraz dla Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. oraz innym Spółkom GK PGE, którym uprawniona spółka zgodnie z 1.2.2. podnajęła dostarczone urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki;
1.2.4. Podłączenie dostarczonych urządzeń wielofunkcyjnych (MFP – Multi-Function Printer) i drukarek o których mowa w punktach 1.2.1 i 1.2.2 do Centralnego Systemu Wydruku (CSW);
1.2.5. Zapewnienie Spółkom GK PGE korzystających z dostarczonych urządzeń dostępu do elektronicznego systemu obsługi zgłoszeń serwisowych wykonawcy.