Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés a Csiky Gergely színház felújítása tekintetében
II.1.2)Fő CPV-kód45212322 Színház építése
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka
45210000 Magasépítési munka
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71245000 Jóváhagyási és kiviteli tervek, specifikációk
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A kaposvári Csiky Gergely színház teljes körű felújításához szükséges engedélyezési és kiviteli tervek elkészítése és a felújítás kapcsán a kivitelezési munkálatok teljes körű elvégzése.
1911-ben épült műemléki védelem alatt álló színházépület teljes körű műemléki felújítása (3130 m2), előcsarnokának utólagos aláépítése (432 m2), színpadtechnikájának teljes átépítése/cseréje, több ütemben bővített épületrész bontása és a helyére új üzemi épületrész építése (6073 m2), JETGROUTING technológiával készített alapmegerősítési munkák valamint kiviteli terv készítési részfeladatok elvégzése, környezetének rendezése (út és parkoló építéséhez, térrendezés). A tervezett beavatkozás eredményeként a jelenleg 5 764,42 m2 hasznos alapterületű épület 4734 m2 alapterülettel bővül (10 500 m2) és 482 fős nézőtér kerül kialakításra.
A feladat részletes ismertetését az ajánlatkérési dokumentáció tartalmazza.