Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beheer en Onderhoud E&W installaties Gebouwen
Referentienummer: P21-006
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71315000 Technische installaties in gebouwen
II.1.4)Korte beschrijving:
Beheer en onderhoud van gebouwen voor correctief en preventief onderhoud.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: kwaliteit / Weging: 50
Prijs - Weging: 50