II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
EMU pompstations, onderdoorgangen en fietserstunnels: Onderhoud, renovatie en nieuwbouw
Reference number: AWV A'pen-WA-INV-TNL-2021-1-F02_0
II.1.2)Main CPV code45317100 Electrical installation work of pumping equipment
II.1.4)Short description:
Deze opdracht heeft als voorwerp de levering, plaatsing en onderhouden van de elektromechanische uitrusting in verschillende tunnels (voertuig-, voetgangers- en fietstunnels). Deze bestaat hoofdzakelijk uit:
● Pompen, leidingen en appendage
● Verlichting
● Laagspanningsbord
● Automatisatie
● het onderhoud (preventief en correctief) van de werken gedurende de waarborgperiode.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)31681200 Electric pumps
42122130 Water pumps
45232152 Pumping station construction work
50511000 Repair and maintenance services of pumps
50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
63712300 Bridge and tunnel operation services
II.2.4)Description of the procurement:
Alle EMU van pompstations en onderdoorgangen op het grondgebied van de provincie Antwerpen.
II.2.1)Title:
Onderhoud EMU Vlaams Brabant
Lot No: 2
Alle EMU van pompstations en onderdoorgangen op het grondgebied van de provincie Vlaams Brabant.
Alle EMU van pompstations en onderdoorgangen op het grondgebied van de provincie Limburg.
Onderhoud EMU Oost-Vlaanderen
Lot No: 4
Alle EMU van pompstations en onderdoorgangen op het grondgebied van de provincie Oost-Vlaanderen.
Onderhoud EMU West-Vlaanderen
Lot No: 5
Alle EMU van pompstations en onderdoorgangen op het grondgebied van de provincie West-Vlaanderen.
Renovatie en nieuwbouw Vlaanderen
Lot No: 6
Alle renovaties en nieuwbouw van de EMU van pompstations en onderdoorgangen op het grondgebied van het Vlaamse gewest.
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45317100 Elektrische installatiewerkzaamheden voor pompuitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)31681200 Elektrische pompen
42122130 Waterpompen
45232152 Bouwen van pompstation
50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting
63712300 Exploitatie van bruggen en tunnels
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
II.2.1)Benaming:
Perceel nr.: 2
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
Perceel nr.: 4
Perceel nr.: 5
Perceel nr.: 6
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
II.1.2)Główny kod CPV45317100 Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31681200 Pompy elektryczne
42122130 Pompy wodne
45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni
50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
50800000 Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu
63712300 Usługi w zakresie eksploatacji mostów i tuneli
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 2
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6