Art und Umfang der Änderungen (mit Angabe möglicher früherer Vertragsänderungen):
Felek rögzítik, hogy a Keretszerződés az utolsóként aláíró fél aláírása napján lép hatályba és a Keretszerződés 7.1. pontjában meghatározott Keretösszeg (ideértve az opciós összeget is) kimerüléséig, de legkésőbb 2023. július 31. napjáig terjedő határozott időtartamra jön létre.
Felek megállapodnak, hogy a Vállalkozó a Keretszerződésben meghatározott feladatait legkésőbb 2023. június 30. napjáig (a továbbiakban: „Teljesítési Határidő”), Megrendelő pedig az ellenérték megfizetését legkésőbb a Keretszerződés időbeli hatályának lejártáig (azaz 2023. július 31. napjáig) köteles teljesíteni.”
A Keretszerződés 7. pontja az alábbiak szerint módosul:
„7. Keretösszeg, vállalkozói díj, teljesítés igazolása, fizetési feltételek
7.8. A Keretösszeg (beleértve az opciós összeget is) legfeljebb 90 %-a, azaz 450 000 000,- Ft + Áfa, azaz Négyszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó a Kormányrendelet 1. mellékletében meghatározott, Ártáblázat szerinti alábbi kommunikációs feladatok megvalósítására használható fel:
2. Kreatív koncepció, szövegírás és grafikai tervezés
5. Film- és rádióreklám gyártása
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 615503-2022
Magyarország-Budapest: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
2022/S 214-615503
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Nemzetközi Vadászati és Természeti Kiállítás 228.
Hivatkozási szám: EKR001670222021
II.1.2)Fő CPV-kód
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az „Egy a természettel” Nemzetközi Vadászati és Természeti Kiállítás és a hozzá kapcsolódó rendezvénysorozat előkészítésével, megvalósításával és utókommunikációjával összefüggő komplex kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 500 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 150 0000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó opció.