29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
AOK Weiden_VE4040_Heizung
Numer referencyjny: 2020-09#706
II.1.2)Główny kod CPV
45331100 Instalowanie centralnego ogrzewania
II.1.4)Krótki opis:
Heizanlagen und zentrale Wassererwärmunsanlagen.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
42511110 Pompy grzewcze
45331200 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
II.2.4)Opis zamówienia:
Heizanlagen und zentrale Wassererwärmungsanlagen, DIN 18 380
— 1 St. Gasbrennwertkessel, Leistung 250 kW,
— 1 St. Vakuum-Sprührohrentgasung,
— 1 St. umschaltbare Luft-Wasser — Wärmepumpe, Leistung 140 kW,
— 1 St. Kaltwassererzeuger, Leistung 129 kW,
— 16 St. Hocheffizienz-Heizkreispumpen,
— 40 St. Flanschen-Absperrventile,
— 600 lfdm. Stahlrohr, schwarz, DN 15 - DN 100,
— 3 400 lfdm Kupferrohr, 15 - 42 mm,
— 193 St. Bodeneinbau-Konvektoren,
— 1 St. Türluftschleier,
— 26 St. Umluft — Deckenkassettengeräte,
— 29 St. Heizkörper.