Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД част 3”
II.1.2)Основен CPV код33140000 Медицински консумативи
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на настоящата обществена поръчка е “Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД част 3”, разделена на 12 обособени позиции, подробно описани по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер, наименование, технически изисквания, мярка и съответното количество в Техническата спецификация. Всеки продукт/ медицински консуматив/ трябва напълно да отговаря на описаните технически характеристики и показатели. Несъответствието е основание за декласиране на участник за съответната обособена позиция.
Участникът представя само една оферта, като не се допуска представяне на варианти.
Офертите могат да се подават:
- за цялата процедура
- за една или повече обособени позиции
Участието за обособена позиция е комплексно, като участниците следва да покриват всички подпозиции, съдържащи се в тази обособена позиция.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 510 777.34 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
ПОЗИЦИЯ №1 Микролитрови пипети
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33140000 Медицински консумативи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция №1 Микролитрови пипети съдржа:
1Едноканални микролитрови пипети с променлив обем от 10 до 100мкл с inaccuracy +/-1% Едноканални микролитрови пипети с променлив обем от 10 до 100мкл с inaccuracy +/-1% Медицинските изделия трябва да имат нанесена СЕ маркировка бр 1
2Едноканални микролитрови пипети с променлив обем от 100 до 1000мкл с inaccuracy +/-1% Едноканални микролитрови пипети с променлив обем от 100 до 1000мкл с inaccuracy +/-1% Медицинските изделия трябва да имат нанесена СЕ маркировка бр 1
3Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 10 мкл с inaccuracy +/-1% Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 10 мкл с inaccuracy +/-1% Медицинските изделия трябва да имат нанесена СЕ маркировка бр 1
4Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 50 мкл с inaccuracy +/-1% Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 50 мкл с inaccuracy +/-1% Медицинските изделия трябва да имат нанесена СЕ маркировка бр 1
5Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 100 мкл с inaccuracy +/-1% Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 100 мкл с inaccuracy +/-1% Медицинските изделия трябва да имат нанесена СЕ маркировка бр 1
6Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 200 мкл с inaccuracy +/-1% Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 200 мкл с inaccuracy +/-1% Медицинските изделия трябва да имат нанесена СЕ маркировка бр 1
7Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 500 мкл с inaccuracy +/-1% Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 500 мкл с inaccuracy +/-1% Медицинските изделия трябва да имат нанесена СЕ маркировка бр 1
8Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 1000 мкл с inaccuracy +/-1% Едноканални микролитрови пипети с фиксиран обем от 1000 мкл с inaccuracy +/-1% Медицинските изделия трябва да имат нанесена СЕ маркировка бр 1
ПОЗИЦИЯ №2 Дискове за определяне на микробна чувствителност на нови антимикробни лекарствени продукти "
Обособена позиция №: 2
Обособена позиция № 2 Дискове за определяне на микробна чувствителност на нови антимикробни лекарствени продукти съдържа:
1.MIC тест Ipenem-relebactam MIC тест Ipenem-relebactam оп.2
2.MIC тест Eravacycline MIC тест Eravacycline оп.2
3.MIC тест Meropenem-vaborbactam MIC тест Meropenem-vaborbactam оп.3
4.MIC тест Ceftazidim- avibactamMIC тест Ceftazidim- avibactamоп.3
5.MIC тест PlazomycinMIC тест Plazomycinоп.2
ПОЗИЦИЯ №3 Консумативи за Хирургично отделение
Обособена позиция №: 3
Обособена позиция №3 Консумативи за Хирургично отделение съдържа:
1.Полипропиленово мултифиламентно нерезорбируемо платно за херниопластика с ширина на оплетката 2 мм, тежина 110кг на кв.м., размер 7,5 см./15см.Полипропиленово мултифиламентно нерезорбируемо платно за херниопластика с ширина на оплетката 2 мм, тежина 110кг на кв.м., размер 7,5 см./15см. бр.40
2.Полипропиленово мултифиламентно нерезорбируемо платно за херниопластика с ширина на оплетката 2 мм, тежина 110кг на кв.м., размер 15 см./15см.Полипропиленово мултифиламентно нерезорбируемо платно за херниопластика с ширина на оплетката 2 мм, тежина 110кг на кв.м., размер 15 см./15см.бр.20
3.Полипропиленово мултифиламентно нерезорбируемо платно за херниопластика с ширина на оплетката 4 мм, тежина 60кг на кв.м., размер 15 см./15см.Полипропиленово мултифиламентно нерезорбируемо платно за херниопластика с ширина на оплетката 4 мм, тежина 60кг на кв.м., размер 15 см./15см.бр.10
4.Клипс за лапароскопска хирургия : дължина на затворен клипс 12.3мм, височина на отворен клипс 10.7мм, широчина на отворен клинс 11ммКлипс за лапароскопска хирургия : дължина на затворен клипс 12.3мм, височина на отворен клипс 10.7мм, широчина на отворен клинс 11ммбр.30
5.Клипс за лапароскопска хирургия : дължина на затворен клипс 9мм, височина на отворен клипс 7.8мм, широчина на отворен клинс 8.4ммКлипс за лапароскопска хирургия : дължина на затворен клипс 9мм, височина на отворен клипс 7.8мм, широчина на отворен клинс 8.4ммбр.30
6.Циркулярни ушиватели с размери 28.5мм, диаметър на клипса 0.30мм, височина на клипса 5.3мм, бр.клипси -24, вътрешен диаметър на рязане 19ммЦиркулярни ушиватели с размери 28.5мм, диаметър на клипса 0.30мм, височина на клипса 5.3мм, бр.клипси -24, вътрешен диаметър на рязане 19мм бр.14
ПОЗИЦИЯ №4 Реативи и консумативи за хемостаза Thrombotimer
Обособена позиция №: 4
Обособена позиция №4 Реативи и консумативи за хемостаза Thrombotimer съдържа:
1.4003 Хартия за принтера 58 mm M 248/348/ABL-5/Thrombotimer4003 Хартия за принтера 58 mm M 248/348/ABL-5/Thrombotimer бр.30
2.050-290 Кювети комплект със съчми за "Thrombostat"(1000 бр. в к-т)050-290 Кювети комплект със съчми за "Thrombostat"(1000 бр. в к-т)компле кт.10
3.HB-1101-FG HART Капилярен тромбопластин LI (5x6ml)HB-1101-FG HART Капилярен тромбопластин LI (5x6ml)оп.60
4.HB-4411-FG HART Капилярен плазма,нормална (10x0.5ml)HB-4411-FG HART Капилярен плазма,нормална (10x0.5ml)оп.5
5.HB-4412-FG HART Капилярен плазма,абнормална (10x0.5ml)HB-4412-FG HART Капилярен плазма,абнормална (10x0.5ml)оп.5
ПОЗИЦИЯ №5 Реактиви и консумативи за кръвно газов анализатор MODULAR Pro
Обособена позиция №: 5
Обособена позиция №5 Реактиви и консумативи за кръвно газов анализатор MODULAR Pro съдържа:
От 1 до 35 номенклатурни единици.
ПОЗИЦИЯ №6 Реактиви и консумативи за Имунологичен анализатор Advia centaur СР
Обособена позиция №: 6
Обособена позиция №6 Реактиви и консумативи за Имунологичен анализатор Advia centaur СР съдържа:
От 1 до 109 номенклатурни единици.
ПОЗИЦИЯ №7 Консумативи за образна диагностика
Обособена позиция №: 7
Обособена позиция №7 Консумативи за образна диагностика съдържа:
1.Касета с фосфорна плака (комплект) 35x43 за дигитайзер CR10-X бр.14
2.Мамографска касета с фосфорна плака (комплект) 18x24 за дигитайзер CR30-Xm бр.6
3.Касета с фосфорна плака (комплект) 35x43 за дигитайзер CR30-Xm бр.4
ПОЗИЦИЯ №8 Консумативи за Уринен Анализатор
Обособена позиция №: 8
Обособена позиция №8 Консумативи за Уринен Анализатор съдържа:
1.Multistix 10SG опаковка 100 tests 400
2.Clinitek Microalbumin 2 опаковка 25 tests 5
3.Clinitek Microalbumin 9 опаковка 25 tests 5
4.Clinitest HCG test kit for Clinitek status опаковка 25 tests 1
5.Chek - Stix опаковка 25 tests 1
6.BRC/LQ Urinalysis Bilevel control опаковка 2x12 ml 4
7.Multistix 5 опаковка 50 tests 60
8.N-Neostix опаковка 50 tests 20
9.Hema-Combistix опаковка 50 tests 20
10.Uristix опаковка 50 tests 20
ПОЗИЦИЯ №9 Реактивите и консумативите за автоматичен хематологичен анализатор YUMIZEN H 500
Обособена позиция №: 9
Обособена позиция №9 Реактивите и консумативите за автоматичен хематологичен анализатор YUMIZEN H 500
1.Minoclair/Разтвор за седмично почистване на апарата / L 10
2.Diluent /Дилуент/ L 1000
3.Клийнър /разтвор за почистване при start up&shut down/ L 50
4.Whitediff/ Лизиращ разтвор/ L 50
5.Difftrol /контролна кръв/ mL 225
ПОЗИЦИЯ №10 Реактиви и консумативи за уринен анализатор DIRUI FUS 2000
Обособена позиция №: 10
Обособена позиция № 10 Реактиви и консумативи за уринен анализатор DIRUI FUS 2000 съдържа:
1.
Шийт Флуид
l
480
2.
Почистващ разтвор
ml
2500
3.
Стандарт
3000
4.
Реактив за настройка на фокуса
5.
Контролен материал, отрицателен
1250
6.
Контролен материал, положителен
7.
Дилуент
8.
FUS-2000 Тест-лента за урина H10 (10 x 100 бр. в к-т)
брой
24000
9.
Епруветка пластмасова, градуирана, 10 ml, 16x100 mm
4000
ПОЗИЦИЯ №11 Нестерилни Конци
Обособена позиция №: 11
Обособена позиция №11 Нестерилни Конци съдържа:
1.Конци полиамидни № 0 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 0 х 10 моп300
2.Конци полиамидни № 000 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 000 х 10 моп250
3.Конци полиамидни № 2 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 2 х 10 моп350
4.Конци полиамидни № 4 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 4 х 10 моп300
5.Конци полиамидни № 6 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 6 х 10 моп300
ПОЗИЦИЯ №12 Консумативи за компютърен томограф
Обособена позиция №: 12
Обособена позиция №12 Консумативи за компютърен томограф
1.Филми за лазарен принтер за скенер Фуджи DRYPIX - Di-HL3 35/43Филми за лазарен принтер за скенер Фуджи DRYPIX - Di-HL3 35/43 бр 1500