1.Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast:
3. Każda oferta musi być zabezpieczona wadium o wartości:
a) Pakiet Nr 1 – 12.000,00 zł
b) Pakiet Nr 2 – 3.000,00 zł
c) Pakiet Nr 3 – 3.000,00 zł