II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesivna dobava medicinskega, laboratorijskega potrošnega materiala, materiala za ortodontijo ter zobozdravstvenega materiala za obdobje treh let 2023-2025
Referenznummer der Bekanntmachung: 1/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sanitetni material in material za nego ran
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sredstva za zaščito, čiščenje in dezinfekcijo
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
33600000 Arzneimittel
33700000 Körperpflegeprodukte
Ostali zdravstveni potrošni material
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Reagenti in material vezan na biokemijski analizator DIMENSION EXL 200
Los-Nr.: 4
Kontrolni material vezan na biokemijski analizator DIMENSION EXL 200
Los-Nr.: 5
Reagenti in material vezan na hematološki analizator SYSMEX XN-550
Los-Nr.: 6
Material vezan na urinski analizator CLINITEK ADVANTUS
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDer Preis ist nicht das einzige Zuschlagskriterium; alle Kriterien sind nur in den Beschaffungsunterlagen aufgeführt
Reagenti vezani na analizator ORION DIAGNOSTICA CRP QUIK READ in CRP QUIK READ GO
Los-Nr.: 9
Ostali laboratorijski potrošni material
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Reagenti, kontrole ter potrošni material vezan na analizator COBAS H 232
Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33130000 Dentalgeräte
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Potrošni material za zobno ordinacijo
Los-Nr.: 15
Potrošni material za zobno tehniko
Los-Nr.: 16
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: 1/2022
II.1.2)Glavna koda CPV33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
II.2.4)Opis javnega naročila:
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33100000 Medicinska oprema
33600000 Farmacevtski proizvodi
33700000 Izdelki za osebno nego
Št. sklopa: 3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Št. sklopa: 4
Št. sklopa: 5
Št. sklopa: 6
Št. sklopa: 7
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeCena ni edino merilo za oddajo naročila in vsa merila so navedena le v razpisni dokumentaciji
Št. sklopa: 9
Št. sklopa: 10
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 11
Št. sklopa: 12
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 13
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33130000 Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 14
Št. sklopa: 15
Št. sklopa: 16