Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Földgáz energia beszerzés 2022-23 gázévre
Hivatkozási szám: EKR001705812022
II.1.2)Fő CPV-kód09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
Tárgy: Adásvételi szerződés „Földgáz energia beszerzés 2022-23 gázévre” tárgyában az alábbiakban meghatározottak szerint:
Szerződéses időszak kezdete: 2022.11.01
Szerződéses időszak vége: 2023.09.30
Szerződéses hónapok száma: 11
Fűtőérték: 34,83 MJ/m3
Váltószám: 3,2493 MJ/kWh
Tervezett mennyiség összesen: 8 798 890 kWh
Szerződött fölgázmennyiség: 8 798 890 kWh
Maximum szerződött mennyiség: 9 678 779 kWh
Felhasználási helyek száma: 032 db
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)09123000 Földgáz
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Adásvételi szerződés „Földgáz energia beszerzés 2022-23 gázévre” tárgyában az alábbiakban meghatározottak szerint:
A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság által KM01GE2223 azonosítószámon 2021. március 22. napján megkötött „Általános felhasználási célú földgáz energia beszerzése - 2022/2023” tárgyú keretmegállapodás második része (verseny újranyitás) útján.