Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Acord-cadru furnizare consumabile pentru multifuncționalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI
Număr de referinţă: 4267060_2020_PAAPD1126701
II.1.2)Cod CPV principal30125110 Toner pentru imprimantele laser/faxuri
II.1.4)Descriere succintă:
Acord cadru furnizare consumabile pentru multifunctionalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI.
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 336 134,45 RON fără TVA.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, o singura data, in a 11-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate in termenul precizat la sectiunea I.3) „Comunicare” din fisa de date.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Acord-cadru furnizare consumabile pentru multifunctionalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI.
Cantitățile minime și maxime ale acordului-cadru sunt prevăzute în anexa la caietul de sarcini.