II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Piaski w roku 2022 - II postępowanie
Reference number: SA.270.35.2021
II.1.2)Main CPV code77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, podwozu drewna oraz nasiennictwa, szkółkarstwa leśnego, utrzymania obiektów leśnych, gospodarki rolno – łąkowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piaski w roku 2022.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 15 074 776.67 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Obrębu Książ w roku 2022
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)77200000 Forestry services
77210000 Logging services
77220000 Timber-impregnation services
77230000 Services incidental to forestry
77211000 Services incidental to logging
77211100 Timber harvesting services
77211200 Transport of logs within the forest
77211300 Tree-clearing services
77211400 Tree-cutting services
77211500 Tree-maintenance services
77211600 Tree seeding
77231000 Forestry management services
77231100 Forest resources management services
77231200 Forest pest control services
75251120 Forest-firefighting services
II.2.4)Description of the procurement:
Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w leśnictwach Obrębu Książ, obejmujące: pozyskanie i zrywkę drewna, hodowlę i ochronę lasu, nasiennictwo, ochronę p.poż., utrzymanie obiektów leśnych.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Obrębu Piaski w roku 2022
Lot No: 2
Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w leśnictwach Obrębu Piaski, obejmujące: pozyskanie, zrywkę i podwóz drewna, hodowlę i ochronę lasu, prace szkółkarskie w szkółce Miranowo, nasiennictwo, ochronę p.poż., utrzymanie obiektów leśnych.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Obrębu Rawicz w roku 2022
Lot No: 3
Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w leśnictwach Obrębu Rawicz, obejmujące: pozyskanie, zrywkę i podwóz drewna, hodowlę i ochronę lasu, nasiennictwo, ochronę p.poż., utrzymanie obiektów leśnych, gospodarkę rolno - łąkową.