II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Aanleg en renovatie groenvoorzieningen
Numero di riferimento: 2021-SB-013
II.1.2)Codice CPV principale77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
II.1.4)Breve descrizione:
De gemeente Utrecht wil twee raamovereenkomsten, op basis van een RAW-Raamovereenkomst, sluiten voor het plaatsen van opdrachten met betrekking tot het aanleggen en renoveren van groenvoorzieningen in de gemeente.
De gemeente wil daarbij twee ondernemers aan zich binden die in staat is om gedurende een periode van vier jaar (twee jaar initieel en een optie tot twee keer een verlenging van een jaar) alle opdrachten met betrekking tot het aanleggen en renoveren van groenvoorzieningen voor de gemeente te verzorgen. De gemeente is voornemens e overeenkomst te gunnen aan twee inschrijvers ( 1 per perceel).
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 8 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
Numero massimo di lotti che possono essere aggiudicati a un offerente: 1
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Raming perceel 1: € 4.000.000 over een periode van 4 jaar (maximale contractduur inclusief verlengingen).
II.2.1)Denominazione:
Perceel 2 - wijk 7 t/m 10
Lotto n.: 2
Raming perceel 2: € 4.000.000 over een periode van 4 jaar (maximale contractduur inclusief verlengingen).