II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Poukázky pro osoby v hmotné nouzi III
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je vyhotovení a dodávka poukázek, které se používají při výplatě dávek v agendě hmotné nouze, jedná se o dávky příspěvek na živobytí a mimořádná okamžitá pomoc dle § 43 zákona č. 111/2006 Sb., o pomoci v hmotné nouzi, ve znění pozdějších předpisů.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 3 659 190.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Úřad práce - krajská pobočka pro hl. m. Prahu
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
22450000 Fälschungssichere Druckerzeugnisse
22440000 Scheckvordrucke
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Úřad práce - krajská pobočka v Příbrami
Los-Nr.: 2
Úřad práce - krajská pobočka v Českých Budějovicích
Los-Nr.: 3
Úřad práce - krajská pobočka v Plzni
Los-Nr.: 4
Úřad práce - krajská pobočka v Karlových Varech
Los-Nr.: 5
Úřad práce - krajská pobočka v Ústí nad Labem
Los-Nr.: 6
Úřad práce - krajská pobočka v Liberci
Los-Nr.: 7
Úřad práce - krajská pobočka v Hradci Králové
Los-Nr.: 8
Úřad práce - krajská pobočka v Pardubicích
Los-Nr.: 9
Úřad práce - krajská pobočka v Jihlavě
Los-Nr.: 10
Úřad práce - krajská pobočka v Brně
Los-Nr.: 11
Úřad práce - krajská pobočka v Olomouci
Los-Nr.: 12
Úřad práce - krajská pobočka v Ostravě
Los-Nr.: 13
Úřad práce - krajská pobočka ve Zlíně
Los-Nr.: 14