Bauleistung - 619131-2022
Polen-Warschau: Bauarbeiten für Rohrleitungen
2022/S 216-619131
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i budowy osiedlowej sieci ciepłowniczej od komory J-14/L-12 wraz z przyłączami do budynków przy ul. Gościnnej w gm. Stare Babice - Zad 1, Etap I.
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/0089/P/P
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i budowy osiedlowej sieci ciepłowniczej od komory J-14/L-12 wraz z przyłączami do budynków przy ul. Gościnnej w gm. Stare Babice - Zad 1, Etap I; w ramach Zadania 1: Budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej od komory J14/L12 wraz z przyłączami ciepłowniczymi do budynków przy ul. Gościnnej (Stare Babice) - Chrzanów etap 1; w ramach Projektu: Budowa sieci ciepłowniczej celem wykorzystania wysokosprawnej kogeneracji na terenach nowych obszarów rozwojowych Warszawskiego Systemu Ciepłowniczego - etap II - Chrzanów; w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Działanie 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu - POIS.01.05.00-00-0007/19-00.
Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera:
1. dokumentacja projektowa oraz dokumentacja formalno-prawna,
2. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
- stanowiące część III SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: