Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: KFKS 2022-00975
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod85147000 Företagshälsovård
II.1.4)Kort beskrivning:
I upphandlingen som avropsberättigad deltar även Nacka Vatten och Avfall AB (org.nr: 559066-7589)