Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 619545-2022
Submission deadline has been amended by:  686430-2022
Polen-Bydgoszcz: Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
2022/S 216-619545
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zest. do ręcznej i automat. dializy otrzewnowej CADO ADO, wyrobów medycz. dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB) oraz prod. farm
Referenznummer der Bekanntmachung: NLZ.2022.271.84
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostaw zestawów do ręcznej i automatycznej dializy otrzewnowej CADO ADO ,wyrobów medycznych dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB) oraz , produktów farmaceutycznych szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje 28 niepodzielnych części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych (zał. nr 2) jak i wymagania zawarte w punkcie V niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zestawy ADO Balance i bicaVera z podwyższonym pakietem bezpieczeństwa do kontynuacji leczenia dla 10 pacjentów na 12 miesięcy
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zestawy ADO Balance i bicaVera z podwyższonym pakietem bezpieczeństwa do kontynuacji leczenia dla 10 pacjentów na 12 miesięcy płynami z niską zawartością GDP i pH neutralnym lub fizjologicznym, automatycznie podłączanych sterylnie przez cykler do zestawu drenów po uprzedniej identyfikacji poprawności kodu paskowego worków, zabezpieczonych sterylnym korkiem iglicowym odcinającym otoczenie zewnętrzne w momencie odłączenia zestawu od pacjenta. Cykler z oprogramowaniem bezwzględnie (brak możliwości wyłączenia lub obejścia alarmu bez usunięcia jego przyczyny) zabezpieczającym przed przepełnieniem pacjenta. Płyny z obniżoną zawartością produktów degradacji glukozy(GDP): łączna zawartość 3-DG ( deoxyglukozone) < 35 µ
Zestawy CADO Balance i bicaVera z podwyższonym pakietem bezpieczeństwa do kontynuacji leczenia dla 1 pacjentów na 12 miesięcy
Los-Nr.: 2
Zestawy CADO Balance i bicaVera z podwyższonym pakietem bezpieczeństwa do kontynuacji leczenia dla 1 pacjentów na 12 miesięcy płynami z niską zawartością GDP i pH neutralnym lub fizjologicznym, zabezpieczonych sterylnym korkiem iglicowym odcinającym otoczenie zewnętrzne w momencie odłączenia zestawu od pacjenta, z organizerem z dyskiem automatycznie przełączającym prawidłowe fazy wymian.
Płyny z obniżoną zawartością produktów degradacji glukozy(GDP): łączna zawartość 3-DG ( deoxyglukozone) < 35 µmol/l
System CADO – o jednym połączeniu typu „TWIN BAG” dla 2 pacjentów na 12 miesięcy .
Los-Nr.: 3
System ADO - dla 20 Pacjentów na 12 miesięcy.
Los-Nr.: 4
Opatrunki do leczenia Pęcherzowego złuszczania naskórka (EB).
Los-Nr.: 5
33141110 Verbandsmaterial
Opatrunek wskazany do leczenia Pęcherzowego złuszczania naskórka (EB).
Los-Nr.: 6
Opatrunek wielofunkcyjny (EB)
Los-Nr.: 7
Opaska do podtrzymywania opatrunków (EB).
Los-Nr.: 8
Los-Nr.: 9
Intrasite Gel (EB)
Los-Nr.: 10
Olej silikonowy
Los-Nr.: 11
33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Ibuprofen z argininą
Los-Nr.: 12
33600000 Arzneimittel
Roztwór dla pacjentów z dostępem naczyniowym.
Los-Nr.: 13
Leki stosowane w zabiegach ocznych.
Los-Nr.: 14
Los-Nr.: 15
Klej do cewnika
Los-Nr.: 16
Lek biologiczny
Los-Nr.: 17
Ornityna
Los-Nr.: 18
Jałowy żel do cewnikowania
Los-Nr.: 19
Regadenozon
Los-Nr.: 20
Leki
Los-Nr.: 21
Ofatumumab
Los-Nr.: 22
Leqvio
Los-Nr.: 23
Evusheld
Los-Nr.: 24
Atomoksetyna
Los-Nr.: 25
Żel do oczu
Los-Nr.: 26
Los-Nr.: 27
Insulina
Los-Nr.: 28