II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa prętów ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 271-3
Nuorodos numeris: 701903502
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44330000 Statybiniai strypai, virbai, viela ir profiliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa prętów ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 271-3
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44330000 Statybiniai strypai, virbai, viela ir profiliai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zamówienia - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:
Pręt stalowy żebrowany do zbrojenia betonu
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pręt stalowy o profilu nożowym
Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903502
II.1.2)Główny kod CPV44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 5
Część nr: 6