Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Forureningsfaktorer i gødningsmidler: Vurdering af risici forbundet med deres tilstedeværelse og af de socioøkonomiske konsekvenser af en mulig begrænsning i henhold til REACH
Sagsnr.: ENV/2019/OP/0001
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Der er tale om 3 adskilte, men indbyrdes forbundne opgaver:
— at vurdere tilstedeværelsen af forureningsfaktorer i gødningsmidler og udarbejde en forberedende analyse af valgmuligheder for forvaltning med henblik på regulering (pre-RMOA, pre-regulatory Management Option Analysis) og et forberedende dossier vedrørende bilag XV
— at screene de data, der er tilgængelige i registreringsdossierer og i litteratur
— at vurdere udfordringerne i en analyse af alternativer til gødningsmidler.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Forureningsfaktorer i gødningsmidler: vurdering af risici forbundet med deres tilstedeværelse og af de socioøkonomiske konsekvenser af en mulig begrænsning i henhold til REACH.
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Schadstoffe in Düngemitteln: Risikobewertung ihres Vorkommens und der sozioökonomischen Auswirkungen einer möglichen Einschränkung gemäß REACH
Referenznummer der Bekanntmachung: ENV/2019/OP/0001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Es gibt 3 getrennte, aber miteinander zusammenhängende Aufgaben:
— Bewertung des Auftretens von Schadstoffen in Düngemitteln und Erstellung einer prä-regulatorischen Managementoptionsanalyse (pre.RMOA) sowie eines Vordossiers für Anhang XV,
— Screening der verfügbaren Daten aus Registrierungsdossiers und der Literatur,
— Beurteilung der Herausforderungen einer Analyse von Alternativen für Düngemittel.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Schadstoffe in Düngemitteln: Risikobewertung ihres Vorkommens und der sozioökonomischen Auswirkungen einer möglichen Einschränkung gemäß Reach
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Contaminants in Fertilisers: Assessment of the Risks from their Presence and of the Socio-Economic Impacts of a Possible Restriction under Reach
Reference number: ENV/2019/OP/0001
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
There are 3 separated but interlinked tasks:
— to assess the presence of contaminants in fertilisers and to produce pre-regulatory management option analysis (pre-RMOA) and a pre-Annex XV dossier,
— to screen the data available in registration dossiers and in literature,
— to assess the challenges of an analysis of alternatives for fertilisers.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Contaminants in fertilisers: assessment of the risks from their presence and of the socio-economic impacts of a possible restriction under Reach.
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Piesārņojošās vielas mēslošanas līdzekļos: novērtējums par to esamības riskiem, kā arī par REACH noteikto iespējamo ierobežojumu sociālekonomisko ietekmi
Atsauces numurs: ENV/2019/OP/0001
II.1.2)Galvenās CPV kods90700000 Vides pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līgums ietver 3 atsevišķus, bet savstarpēji saistītus uzdevumus:
— novērtēt piesārņojošo vielu esamību mēslošanas līdzekļos un izveidot pirmsreglamentācijas pārvaldības iespēju analīzi un provizorisko XV pielikuma dokumentāciju,
— pārbaudīt reģistrācijas dokumentācijā un literatūrā pieejamos datus,
— izvērtēt problēmas, kas saistītas ar mēslošanas līdzekļu alternatīvu analīzi.
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)90700000 Vides pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Piesārņojošās vielas mēslošanas līdzekļos: novērtējums par to esamības riskiem un saskaņā ar REACH noteikto iespējamo ierobežojumu sociālekonomisko ietekmi