Zobrazování adres URL v oznámeních s elektronickými formuláři ovlivňuje technická chyba. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Mezitím doporučujeme smazat čárku (nebo jakýkoli jiný zvláštní znak), který se objeví na konci URL. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
Dodávky - 62045-2019
Česká republika-Praha: Elektrická energie
2019/S 028-062045
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Sdružené služby dodávky elektrické energie pro VZP ČR - 2. cyklus
Spisové číslo: 1800124
II.1.2)Hlavní kód CPV
09310000 Elektrická energie
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou: a) dodávky elektrické energie v hladině nízkého napětí (dále jen „NN“) a b) v hladině vysokého napětí (dále jen „VN“) – viz výzva k podání nabídek. Předmětem plnění je i zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb. Celkový předpokládaný odběr elektrické energie z hladiny NN v rámci této veřejné zakázky, tj. pro 86 odběrných míst uvedených v Příloze č. 1 výzvy, je v plánovaném množství 2842 MWh za období od 1.6.2018 do 31.5.2019. Celkový předpokládaný odběr elektrické energie z hladiny VN v rámci této veřejné zakázky, tj. pro 8 odběrných míst uvedených v Příloze č. 2 výzvy, je v plánovaném množství 4529 MWh za období od 1.6.2018 do 31.5.2019.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: