Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Podrška za koordinaciju i sinergije među projektima u okviru poziva Europskog zelenog plana Obzora 2020
Referentni broj: RTD/2021/OP/0003
II.1.2)Glavna CPV oznaka73210000 Usluge savjetovanja na području istraživanja
II.1.4)Kratak opis:
Glavni je cilj ugovora povećati utjecaj i koordinaciju među različitim temama i projektima koji se financiraju u skladu s pozivom za zeleni plan.
Ciljevi koje izvoditelj treba provesti obuhvaćaju sljedeće aktivnosti:
1. suradnja projekata povezanih s pozivom za zeleni plan s jasnim zajedničkim interesima radi potpunog razvijanja sinergija i tema;
2. razrada, analiza i baza dokaza za politike istraživanja i inovacija nastale u projektima povezanima s pozivom za zeleni plan;
3. stvaranje i upravljanje posebnim klasterima projekata i njihovom vezom s drugim klasterima;
4. umrežavanje sa sličnim aktivnostima iz država članica i/ili povezanih država;
5. učinkovito, opsežno i unificirano širenje/komunikacija o postignućima poziva za zeleni plan (mimo komunikacije o pojedinačnom projektu).
Stvaranje opsežne i dugoročne podrške projektima u okviru poziva za zeleni plan pružit će stabilno vodstvo te će zajamčiti da se najbolja upotreba sastoji od rezultata kojima se obuhvaća područje od 2021. do 2026.
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a73210000 Usluge savjetovanja na području istraživanja
II.2.4)Opis nabave:
Podrška za koordinaciju i sinergije među projektima u okviru poziva Europskog zelenog plana Obzora 2020.