Nous sommes heureux de vous annoncer que la nouvelle version du portail TED sera déployée le 29 janvier 2024 (date indicative à confirmer). Vous souhaitez découvrir les nouvelles fonctionnalités, les améliorations et les incidences sur les utilisateurs? Nous vous invitons à consulter notre article pour en savoir plus sur les principaux changements et les nouvelles fonctionnalités.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu komputerowego - 7 części.
Numéro de référence: ZP/3958/D/21
II.1.2)Code CPV principal
30200000 Matériel et fournitures informatiques
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego. Zamówienie zostało podzielone na 7 części.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku A do SIWZ. Wykonawca dostarczy
przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko w miejscach określonych przez Zamawiającego.
Warunki minimalne gwarancji i serwisu - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia
stanowiącym załącznik nr A do niniejszej SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
Wykonawca może zaoferować sprzęt o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych,
funkcjonalnych, spełniający minimalne parametry określone przez Zamawiającego w załączniku nr A do SWZ.
Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, tzn. nie używany przed dniem dostawy oraz nie pokazywany na
konferencjach i imprezach targowych, ani używany w podobny sposób.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 57 466.01 PLN
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Część 1
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Dostawa sprzętu komputerowego – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – zał. A do SWZ dot. Części 1.
Część 2
Lot nº: 2
Dostawa sprzętu komputerowego – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – zał. A do SWZ dot. Części 2
Część 3
Lot nº: 3
Dostawa sprzętu komputerowego – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – zał. A do SWZ dot. Części 3
Część 4
Lot nº: 4
Dostawa sprzętu komputerowego – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – zał. A do SWZ dot. Części 4
Część 5
Lot nº: 5
Dostawa sprzętu komputerowego – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – zał. A do SWZ dot. Części 5
Część 6
Lot nº: 6
Dostawa sprzętu komputerowego – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – zał. A do SWZ dot. Części 6
Część 7
Lot nº: 7
Dostawa sprzętu komputerowego – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – zał. A do SWZ dot. Części 7