II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на медицински изделия, невключени в цената на КП, заплащани от пациенти за нуждите на МБАЛ „Св. Пантелеймон”-Ямбол” АД”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на медицински изделия, невключени в цената на КП, за нуждите на пациенти, лекувани по КП/КПр в МБАЛ „Св. Пантелеймон”-Ямбол” АД, съгласно техническата спецификация в раздел II, т. 3
Място на изпълнение на поръчката - МБАЛ „Св. Пантелеймон”–Ямбол” АД, гр. Ямбол 8600, ул. „Панайот Хитов” 30.
Срок на валидност на офертата – 6 месеца.
Срок на плащане: Плащанията ще бъдат извършвани по банков път в български лева, в срок не повече от 60 дни след доставка и предоставени първични документи.
Възложителят изисква от определения изпълнител да предостави гаранция, която да обезпечи изпълнението на договора. Гаранцията за изпълнение следва да е в размер на 5 % от стойността на договора за обществена поръчка без ДДС. Съгласно чл. 111, ал. 5 ЗОП гаранциите се представят в една от следните форми:
парична сума; банкова гаранция; застраховка, която обезпечава изпълнението чрез покритие на отговорността на изпълнителя.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 187 231.29 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Консумативи за хемодиализа.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Участва се поотделно за всяка номенклатурна единица.
Хирургични платна за херниопластика.
Los-Nr.: 2
Консумативи за ендоурологични интервенции.
Los-Nr.: 3
Урологични сетове и стентове.
Los-Nr.: 4
Очни лещи еднокомпонентни - меки.
Los-Nr.: 5
Консумативи за урологичен биполярен резектоскоп, производство на фирма Seemann Technologies.
Los-Nr.: 6
Участва се поотделно за всяка номенклатурна единица
Комплекти отстеосинтезни средства за интрамедуларна фиксация на фрактури.
Los-Nr.: 7
Участва се поотделно за всяка номенклатурна единицал
Титаниеви остеосинтезни интрамедуларни пирони.
Los-Nr.: 8
Остеосинтезни средства за лечението на фрактури на долен и горен крайник.
Los-Nr.: 9