Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Fordon Ockelbo och Hofors kommun
Referensnummer: IKO2021/014
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod34110000 Personbilar
II.1.4)Kort beskrivning:
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 3 000 000.00 SEK
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)34110000 Personbilar
34136000 Skåpbilar
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: