II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Dekoratīvo stādu piegāde SIA "Rīgas meži" vajadzībām.
Atsauces numurs: SIA RM 2019/62
II.1.2)Galvenās CPV kods03121100 Stādi, sīpoli, saknes, spraudeņi un potzari
II.1.4)Īss apraksts:
Dekoratīvo stādu, tajā skaitā, puķu sīpolu piegāde SIA "Rīgas meži" saimnieciskās darbības vajadzībām
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 479 700.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 7
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Dekoratīvo krūmu un vīteņaugu piegāde
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)03121100 Stādi, sīpoli, saknes, spraudeņi un potzari
03450000 Kokaudzētavu produkcija
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Dekoratīvo krūmu un vīteņaugu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām..
Dekoratīvo zemo skujaugu (pieauguša stāda augums līdz 1,5 m) piegāde
Daļas numurs: 2
Dekoratīvo zemo skujaugu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 3
Dekoratīvo koku piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
Ziemciešu, zāļveida ziemciešu, paparžu un ūdensaugu piegāde
Daļas numurs: 4
03441000 Dekoratīvie augi, stiebrzāles, sūnas un ķērpji
Ziemciešu, zāļveida ziemciešu, paparžu un ūdensaugu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 5
Rododendru piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
Viengadīgo lakstaugu piegāde
Daļas numurs: 6
03451100 Ziedoši viengadīgie stādi
Viengadīgo lakstaugu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.
Sīpolpuķu sīpolu / sīpolpuķu sīpolu maisījumu piegāde
Daļas numurs: 7
03451200 Puķu sīpoli
Puķu sīpolu un sīpolu maisījumu piegāde atbilstoši tehniskā specifikācijā un vispārīgās vienošanās projektā noteiktām prasībām.