België-Brussel: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2021/S 236-622468
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Open Oproep 4003 Volledige studieopdracht voor de integratie en de bouw van een nieuwe zaal en de inrichting van de publieke ruimte op cultuursite De Woeker te Oudenaarde.
Referentienummer: VB-Open_Oproep_4003-F03_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaKwaliteitscriterium - Naam: De kwaliteit van de concept- en visievorming en het ontwerpend onderzoek in het licht van de ambities en verwachtingen van de publieke opdrachtgever, zoals ze geformuleerd zijn in het bestek / Weging: 6
Kwaliteitscriterium - Naam: De aanpak van duurzaamheid / Weging: 2
Kwaliteitscriterium - Naam: De procesgerichtheid en procesbereidheid / Weging: 1
Kwaliteitscriterium - Naam: De teamsamenstelling (aanvullende studiebureaus stabiliteit, technieken, theatertechnieken) / Weging: 1
Kostencriterium - Naam: De raming van de bouw- en projectkost / Weging: 5