Bekanntmachung vergebener Aufträge in den Bereichen Verteidigung und Sicherheit
Richtlinie 2009/81/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags
Rádiolokátor prehľadový letiskový
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungLieferauftrag
Kauf
Hauptort der Ausführung, Lieferung oder Dienstleistungserbringung: tk Sliač, dk Kuchyňa, vk Prešov
NUTS-Code SK SLOVENSKO
II.1.4)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens:
Predmetom zákazky sú tri súpravy rádiolokátora prehľadového letiskového, ktorý je určený na zabezpečenie riadenia letovej prevádzky (špeciálnej OAT (Operational Air Traffic) a všeobecnej GAT (General Air Traffic)) na vojenských letiskách pre zabezpečenie vzdušnej suverenity SR s prihliadnutím na integráciu civilných a vojenských systémov riadenia letovej prevádzky v súlade s medzinárodnými zmluvami, ktoré SR ratifikovala.
II.1.5)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV) II.2)Endgültiger Gesamtauftragswert
II.2.1)Endgültiger GesamtauftragswertWert: 23 740 694,40 EUR
mit MwSt. MwSt.-Satz (%) 20